polski | český | deutsch | english | pulverit italia

 

 

 

 

 

Logo

Company  Overview

 

Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów i serwisu o najwyższej jakości.

Cel ten jest osiągany dzięki ciągłemu zastosowaniu w organizacji naszego przedsiębiorstwa Systemu Jakości ISO 9001:2000, który gwarantuje przestrzeganie rygorystycznych norm oraz parametrów zawartych w kart technicznych, od momentu prowadzenia prac badawczych nad naszymi produktami do chwili dostarczenia ich klientom. 
Wysiłek naszych pracowników
, przeszkolonych w zakresie najnowszych technologii oraz przygotowanych do współpracy w każdej dziedzinie, stanowi gwarancję tej jakości na co dzień.


Stosowane przez nas surowce, dostarczane przez starannie wybranych i sprawdzonych dostawców, przechodzą długookresowe badania w laboratorium oraz w obszarze zastosowania przemysłowego. Tak wyselekcjonowane surowce stosowane są w badanych i uaktualnianych procesach produkcji. Ponadto, rygorystyczna Kontrola Jakości gwarantuje przestrzeganie wymaganych norm i parametrów.
 

Serwis handlowo – techniczny, stworzony i przeszkolony by sprostać wymaganiom rynku krajowego i zagranicznego, jest zawsze do dyspozycji w sprawach:

- optymalizacji przemysłowego zastosowania produktu

- szkolenia pracowników naszych klientów na terenie ich zakładów lub w naszych laboratoriach

- rozwiązań optymalizujących stosunek kosztów do zysku

 
 

certyfikat    certyfikat

 

INNOWACYJNOŚĆ jest jednym z naszych głównych zadań.

Tylko w ten sposób będziemy mogli wraz z upływem czasu utrzymać tradycję, która odróżnia nas w branży i czyni wielokrotnie pionierami w dziedzinie produktów i ich aplikacji.

Naszymi „mocnymi stronami” są odpowiedzialny personel techniczny oraz nowoczesne Laboratorium Badawczo-Rozwojowe, które dzięki najnowszej technologii i wyposażeniu umożliwia doskonalenie produktów i ich dostosowanie do przyszłych potrzeb rynkowych.